Serwis biurowy

Obszary naszej działalności

Naprawa i konserwacja

Naprawa i konserwacja

Cechuje nas profesjonalizm i długoletnie doświadczenie w naprawach. Przedstawiamy najkorzystniejszą opcję klientowi. Odświeżamy również kilkuletni sprzęt doradzając inwestycję w niego, zamiast zakupu nowego sprzętu.

Usuwanie wirusów

Usuwanie wirusów

W razie zainfekowania komputera usuwamy zagrożenie oraz zabezpieczamy komputer za pomocą dodatkowego oprogramowania, aby w przyszłości był mniej podatny na ataki z sieci Internet.

Odzyskiwanie danych

Odzyskiwanie danych

Odzyskujemy dane z nośników takich jak: dyski twarde, pendrive, karty pamięci, telefony komórkowe. Doradzamy w jaki sposób postępować, aby zminimalizować możliwość utraty ważnych danych.

Wymiana podzespołów

Wymiana podzespołów

Wymieniamy uszkodzone matryce, panele dotykowe etc. w laptopach. Wymieniamy podzespoły w komputerach PC dbając o odpowiednią cyrkulację powietrza w obudowie co przekłada się na dłuższą żywotność.

Jak kupić komputer z oprogramowaniem i nie stracić?

Jak wybrać odpowiedni komputer?

Serwis biurowy Łódź

Określimy do czego będziesz używał laptopa lub komputer. Przygotujemy zoptymalizowaną specyfikacje sprzętu pod Twoim kątem. Nasze zestawy komputerowe budujemy na podzespołach wiodących marek, co oznacza długą bezawaryjność i stabilność.

Jaki system operacyjny wybrać?

Serwis biurowy Łódź
Instalujemy systemy operacyjne z rodziny Microsoft oraz Linux. Zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom klienta, doradzając najlepsze rozwiązania. Mit o nieprzyjaznych dla użytkownika, darmowych systemach operacyjnych dawno odszedł w niepamięć.

Jak wykorzystać darmowe programy?

Serwis biurowy Łódź
Wyposażamy klienta w oprogramowanie doradzając darmowe odpowiedniki, które w wielu przypadkach mają identyczną funkcjonalność, co płatne wersje. Każdy komputer trafiający do nas może zostać zoptymalizowany i zabezpieczony programem antywirusowym.

Z nami zaoszczędzisz nawet do kilkunastu tysięcy złotych.

Zaufaj profesjonalistom, aby nie tracić niepotrzebnie pieniędzy.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Profesjonalne doradztwo

Obecnie bez sprzętu komputerowego i dostępu do internetu nie jesteśmy w stanie wyobrazić swojego życia. Dla przeciętnego użytkownika masa systemów operacyjnych, podzespołów komputerowych instalowanych w laptopach bądź PC brzmi enigmatycznie. Podawane parametry w gazetkach reklamowych są zabiegiem czysto marketingowym nie posiadającym odzwierciedlenia w wydajności zestawu.

Doradzamy indywidualnie pod kątem każdego klienta wybór laptopa, komputera PC, oprogramowania tak aby sprzęt był jak najbardziej dopasowany do zapotrzebowania użytkownika, a nie był sposobem na wyczyszczenie portfela.

Komputery PC złożone przez naszą firmę charakteryzują się długą żywotnością, ponieważ wybór podzespołów podlega starannej selekcji i jest poparty wieloletnim doświadczeniem i ciągłą nauką nowych technologii. Dlatego tak istotne jest skorzystanie z porad udzielanych przez nasz serwis biurowy.

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje i aktualności z naszej witryny. Dzięki subskrypcji możesz również otrzymać kupony rabatowe do sklepu lub wygrać ciekawą nagrodę w naszym konkursie.

Pomyślnie zostałeś zapisany!