Agencja reklamowa

Digital Experts Kim jesteśmy?

Nasza Agencja Reklamowa od kilku lat działa z powodzeniem na rynku reklamy. Dzięki prężnie rozwijającej się działalności i gwarancji sukcesu, zdobyliśmy i stale zdobywamy lojalnych i stałych klientów. Dzięki temu, że naszym priorytetem jest pozytywna i ciekawa reklama oraz budowanie odpowiedniego wizerunku tak naszego, jak i firm partnerskich docieramy zawsze do odpowiedniej grupy odbiorców.

Jesteśmy młodym, ambitnym i kreatywnym zespołem ludzi pełnych pasji do reklamy. Wiemy, jak wykorzystywać nasz potencjał i przelewamy go w pracę nad zleconymi projektami. Staramy się, aby każdy plan był układany na bieżąco, dla każdego klienta indywidualnie, gdyż tylko tak dobrane metody dają gwarancję pełnej wydajności i osiągnięcia sukcesu w reklamie.

W czym specjalizuje się nasza agencja reklamowa?

Specjalizujemy się we wszystkich aspektach reklamy, czyli design, IT, e-marketing oraz copywriting. Stosowane przez nas technologie i innowacyjne rozwiązania sprawiają, że działania reklamowo-promocyjne, których się podejmujemy przynoszą wymierne korzyści.

Jesteśmy designerami sukcesu wielu firm w internecie.

Dlaczego klient jest dla nas tak ważny? 

Ponieważ profesjonalne wykonanie usługi bazującej na naszej wiedzy i doświadczeniu powoduje, że zyski generowane przez naszych klientów pośrednio przekładają się na rozwój naszej firmy. Nasza Agencja reklamowa powoduje, że klienci coraz częściej do nas wracają i chętniej inwestują w reklamę kolejne pieniądze, ponieważ wiedzą, że dzięki naszej pracy mogą skutecznie się rozwijać.

Agencja reklamowa

Dlaczego Digital Experts?

Paradoksalnie warto nas wybrać, aby nie stracić swojego biznesu zanim jeszcze nie nabrał odpowiedniego tempa. Pierwsze nietrafione inwestycje po otworzeniu własnej firmy mogą doprowadzić do nie uzyskania wystarczającej bazy klientów, która pozwoli na utrzymanie się na rynku. Wielu ludziom wydaje się, że stworzenie strony internetowej nie powinno kosztować dużo, przecież każdy student za kilkaset złotych jest w  wstanie wykonać projekt.

Owszem nasza agencja reklamowa przyznaje rację, ale na czym nam zależy nam gdy zlecamy wykonanie takiej usługi?

Zależy nam przede wszystkim na dotarciu do jak największej liczby klientów, a zatem najważniejszą wartością strony jest jej wysoka pozycja w wyszukiwarce Google. Aby zrozumieć jak jest różnica pomiędzy stroną za kilkaset złotych a naszymi projektami musimy uzmysłowić Państwu o co pytać firmy, które chcą za usługę niewielkie pieniądze.

Oto kilka pytań, które pozostawione bez odpowiedzi mogą wasz biznes narazić na ogromne straty:

Czas indeksowania
Ile czasu będzie potrzebował Google na zindeksowanie naszej witryny? (U nas natychmiast, 3 miesiące inni)
Google Analitics
Czy będę miał wgląd w panel Google Analitics, aby śledzić liczbę odwiedzających moją stronę?
Social Media
Czy w cenie mieści się stworzenie profili firmy na Google+, Facebook?
Responsywność
Czy strona internetowa wyświetla się prawidłowo na wszystkich urządzeniach mobilnych?
Twarde pozycjonowanie
Czy nie stosujecie sztucznego pozycjonowania niezgodnego z polityką Google (farmy linków etc.)
Koszt serwera
Ile kosztuje serwer na rok i jakie ma możliwości? (liczba odwiedzających, maile do klientów itp.)
Koszt domena
Ile będzie kosztowało odnowienie domeny po jednym roku?

Dobrze stworzona strona internetowa to podstawa marketingu internetowego. Dzięki odpowiedniej wiedzy jesteśmy w stanie zaoszczędzić tysiące złotych klientowi podczas prowadzenia kampanii Google Adwords. Projektujemy również niezbędne dla każdej firmy materiały reklamowe: od podręcznej wizytówki po ogromne billboardy. Współpracujemy od lat z profesjonalnymi drukarniami, co jest niewątpliwym atutem, ponieważ klient po zaakceptowaniu projektu dostaje gotowe materiały reklamowe.

Formularz subskrypcji

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać kupony rabatowe i informacje o promocjach.

Pomyślnie zostałeś zapisany!

Sprawdź nasze projekty

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje i aktualności z naszej witryny. Dzięki subskrypcji możesz również otrzymać kupony rabatowe do sklepu lub wygrać ciekawą nagrodę w naszym konkursie.

Pomyślnie zostałeś zapisany!