Design

Design interaktywny

Projektowanie stron www

Obecnie bardzo często pierwszym kontaktem z firmą jest odwiedzenie jej strony internetowej. Należy pamiętać, że strona to Twoja wizytówka i zazwyczaj to na jej podstawie klient decyduje, z którą firmą nawiązać kontakt. Im bardziej profesjonalna strona tym lepiej wypada firma w oczach klientów.

Odświeżanie layoutu

Nawet dobrze zaprojektowana strona potrzebuje zmian, aby była dostosowana do obecnych trendów i była atrakcyjna. Dzięki wprowadzeniu kosmetycznych zmian strona zyska nową jakość.

Projektowanie logo

Ciekawe logo przyciąga wzrok i skupia uwagę. Musi być ono tożsame z działalnością danego podmiotu. Logo ma za zadanie wyrażać idee firmy. Do logo tworzymy także księgę znaków.

Banery reklamowe

Zajmujemy się tworzeniem banerów do kampanii w internecie. W projekcie przewidujemy kilka rozmiarów bannerów nadających się do przeprowadzenia kampanii reklamowej Google.

Projektowanie e-papieru mailowego

Każda szanująca się firma ma stworzony specjalnie na jej użytek e-papier firmowy – świadczy to o profesjonalizmie i poważnym podejściu do klientów, czy firm współpracujących.

Reklama zewnętrzna

Wizualizacja firmy

Identyfikacja wizualna firmy to całość symboliki stosowanej przez firmy, dzięki której jest ona rozpoznawalna na zewnątrz. Wizualizacja firmy to wszystkie elementy, poprzez które buduje się relacje z otoczeniem. Tworzymy projekty wizytówek, kart rabatowych i bonów podarunkowych jedno oraz dwustronnych i zajmujemy się ich wydrukiem.

Projektowanie ulotek i broszur

Ulotka oraz broszura to najtańsze i najpopularniejsze formy reklamy drukowanej. Ulotka zawiera najistotniejsze informacje merytoryczne i graficzne. Broszura obejmuje większy zakres merytoryczny.

Projektowanie plakatów

Plakat jest działaniem promocyjno-reklamowym znanym od bardzo wielu lat. Zaprojektowany przez profesjonalistę może być dziełem artystycznym. Projektujemy wszelkiego rodzaju plakaty oraz zajmujemy się ich wydrukiem.

Projektowanie papieru firmowego

Oficjalne pisma powinny znajdować się na papierze firmowym na którym znajduje się logo, dane kontaktowe, podpis itp.

Projektowanie standów i Roll-up

Roll-up i Stand to najpopularniejsze stojaki reklamowe. Doskonale nadają się na pokazy czy promocje. Znajdują się na nich informacje o produktach bądź usługach.

Projektowanie folii na szybę

Zajmujemy się projektowaniem folii na szyby drzwi, okien, witryn sklepowych i innych. Jest to skuteczny sposób na przyciągnięcie uwagi klienta.

Projektowanie kalendarzy

Projektujemy kalendarze firmowe oraz realizujemy projekty indywidualne według wytycznych klienta.

Projektowanie banerów i szyldów

Banery i szyldy to formy reklamy zewnętrznej, którą stosują wszystkie przedsiębiorstwa. Zwracający uwagę baner czy szyld z pewnością przyciągnie klientów i będzie skutecznie informował o lokalizacji firmy.

Gadżety reklamowe

Zajmujemy się tworzeniem projektów reklamowych na gadżetach takich jak kubki, długopisy, breloki, smycze oraz wiele innych.

Formularz subskrypcji

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać kupony rabatowe i informacje o promocjach.

Pomyślnie zostałeś zapisany!

Sprawdź nasze projekty

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje i aktualności z naszej witryny. Dzięki subskrypcji możesz również otrzymać kupony rabatowe do sklepu lub wygrać ciekawą nagrodę w naszym konkursie.

Pomyślnie zostałeś zapisany!