Strona gabinetu dentystycznego

Strona gabinetu dentystycznego
Strona gabinetu dentystycznego

Strona gabinetu dentystycznego znajdującego się na osiedlu Retkinia w Łodzi. Dentysta każdemu z  Nas kojarzy się niezbyt przyjemnie. Musieliśmy walczyć z nieprzyjemnym stereotypem stomatologa. Zastosowaliśmy technikę wizualną polegająca na wprowadzeniu animowanego slajdera, na którym znalazła się dziewczynka, która z początku jest wystraszona zabiegiem, jednak po chwili jest szczęśliwa i uśmiechnięta, że ból ustąpił. Nie taki diabeł straszny jak go malują. Zastosowaliśmy też delikatne pastelowe kolory, które działają na podświadomość człowieka budując ciepło i zaufanie.

Dodatkowym życzeniem naszego klienta z uwagi na słabo widoczne miejsce gabinetu było zaimplementowanie czytelnej dla klientów drogi dojazdowej. W związku z tym użyliśmy w zakładce Kontakt narzędzia street view wraz z dodatkową mapą terenu, która umożliwia bezpośrednio na stronie wydrukowanie trasy dojazdowej do gabinetu.

Jak wygląda strona w całej okazałości możecie Państwo zobaczyć tutaj: Kliknij by zobaczyć stronę

25 stycznia 2016
Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje i aktualności z naszej witryny. Dzięki subskrypcji możesz również otrzymać kupony rabatowe do sklepu lub wygrać ciekawą nagrodę w naszym konkursie.

Pomyślnie zostałeś zapisany!