Copywriting

Naming

Tworzenie nazwy firmy/usługi/produktu bądź strony „www”. Łatwe i chwytliwe nazewnictwo powoduje rozpoznawalność marki i utrwalenie jej w umysłach konsumentów oraz wzbudza zainteresowanie.

Oferty handlowe

Skuteczny i perswazyjny przekaz spowoduje, że stworzona przez nas oferta będzie zwyciężała w rywalizacji o klienta. Szczegółowo ”projektujemy” treść oferty – nie ma w nich miejsca na przypadkowe słowa.

Slogany reklamowe

Trafny slogan reklamowy potrafi przyciągnąć uwagę i skutecznie zainteresować danym produktem. Tworzymy slogany, biorąc pod uwagę produkt/usługę/firmę jaką chcemy zareklamować oraz fakt do jakiej potencjalnej grupy odbiorców ma on przemówić. Dzięki temu tworzymy unikatowe hasła, które doskonale reprezentują markę.

Artykuły reklamowe

Tworzymy artykuły oraz treści na blogi, teksty na strony „www”, oferty produktowe, oferty firm, ogłoszenia, treści ulotek oraz broszur. Zdajemy sobie sprawę z tego, że dzięki odpowiednio dobranemu wydźwiękowi komunikacyjnemu wzmocniona zostaje perswazyjność danego tekstu.

 

SEO Copywriting

Wysokie umiejscowienie strony „www” w wynikach wyszukiwania to łatwiejsze jej odnalezienie w internecie, a co za tym idzie, większa ilość odwiedzin użytkowników nią zainteresowanych. Tworzymy wysokiej jakości artykuły pozycjonujące, dzięki którym witryna staje się widoczna w sieci.

Artykuły sponsorowane

Tworzymy artykuły mające cechy publicystyczne, informacyjne oraz reklamowe. W subtelny sposób przedstawiamy atuty produktu/usługi/firmy.

Artykuły publicystyczne

Tworzymy artykuły o tematyce społecznej (moda,zdrowie,uroda), kulturalnej (recenzje książek, filmów, czy albumów muzycznych) oraz naukowej (nowoczesne technologie, medycyna, kosmetologia i inne). Piszemy recenzje, komentarze oraz felietony na każdy temat.

Korekta i redagowanie tekstów

Zajmujemy się redagowaniem i korektą gotowych tekstów. Analizujemy tekst i tworzymy raport, w którym przedstawiamy tak dobre jak i te słabsze strony tekstu.

Formularz subskrypcji

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz się do newslettera, aby otrzymywać kupony rabatowe i informacje o promocjach.

Pomyślnie zostałeś zapisany!

Sprawdź nasze projekty

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje i aktualności z naszej witryny. Dzięki subskrypcji możesz również otrzymać kupony rabatowe do sklepu lub wygrać ciekawą nagrodę w naszym konkursie.

Pomyślnie zostałeś zapisany!