Auto szkoła Łódź

Auto szkoła Łódź

Auto szkoła Łódź Pałgan to miejsce, w którym przyszłych kierowców nauczymy, jak jeździć bezpiecznie, płynnie, oszczędzając paliwo i elementy mechaniczne pojazdu. Dzięki praktycznemu przygotowaniu do codziennej jazdy po mieście i na trasach, nasi kursanci doskonale radzą sobie podczas egzaminu państwowego.

Podczas zajęć skupiamy się na każdym elemencie ułatwiamy zrozumienie przepisów, uczymy stosowania ich w praktyce, pomagamy oswoić się z autem, a dzięki miłej atmosferze kursanci nie mają problemu z nadmiernym stresem Nasze metody przekładają się na wysoką zdawalność i bezwypadkową jazdę  zdecydowanej większości kursantów.

auto szkoła łódź

Egzamin państwowy i uzyskanie dokumentu do prowadzenia pojazdu jest dopiero początkiem samodzielnej jazdy każdego kierowcy. Każdego kursanta szkolimy na odpowiedzialnego i świadomego kierowcę, który poradzi sobie w każdej sytuacji. Nie uczymy jazdy na pamięć – uczymy podejmować szybkie i dobre decyzje, dzięki którym nasi absolwenci nie doprowadzą do niebezpiecznej sytuacji na drodze.

Ucząc kursantów, jak radzić sobie na drogach w codziennych sytuacjach, zwracamy uwagę na cel jakim jest egzamin państwowy. Z kursantami ćwiczymy manewry, zwracamy uwagę na pułapki, jakie potrafią zaskoczyć najlepiej przygotowane osoby. Podczas kursu ćwiczymy naukę jazdy w różnych warunkach z przygotowaniem do egzaminu.
Podczas zajęć praktycznych staramy się jak najlepiej wykorzystywać panujące na drogach warunki atmosferyczne. Oślepiające słońce i zmierzch, intensywne opady śniegu czy deszczu, mgły – w każdych warunkach kierowca powinien wiedzieć, w jaki sposób się zachować.

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje i aktualności z naszej witryny. Dzięki subskrypcji możesz również otrzymać kupony rabatowe do sklepu lub wygrać ciekawą nagrodę w naszym konkursie.

Pomyślnie zostałeś zapisany!