Wyklikiwanie reklam

Wyklikiwanie reklam

Wyklikiwanie reklam

Czy przeznaczasz swoje pieniądze na reklamy AdWords?
Czy mimo znikającego budżetu nikt nie dzwoni, aby zapytać się o Twoją usługę?

Może to być spowodowane nieuczciwym działaniem konkurencji, która w odpowiedni sposób “wyklikuje” Twoje reklamy…

W jaki sposób mogę to sprawdzić?

Nasza firma ma na to gotowe i sprawdzone rozwiązanie i skutecznie weryfikuje tego typu nadużycia, jednocześnie przedstawia zebrany materiał do Google na podstawie którego następują realne zwroty pieniędzy na konta reklamodawców.

Wyklikiwanie reklam

Wyklikiwanie reklam

Otóż robią, ponieważ część pieniędzy wraca z powrotem do budżetu reklamy jako nieprawidłowe kliknięcia. Jednak w tym miejscu trzeba przyznać że nawet zaawansowana heurystyka Google nie jest idealna. Po pierwsze zwrot za nieprawidłowe kliknięcia ma swoją bezwładność i często dochodzi do sytuacji, że Twój budżet reklamowy kończy się, a Twoje reklamy przestają się pojawiać. Przez nagminne powtarzanie się takich sytuacji tracisz bezpowrotnie swoich klientów i twój biznes powoli staje na krawędzi “być albo nie być”.

Szczegółowa analiza kampanii AdWords

Dlatego w tym momencie nic nie zastąpi analizy wyspecjalizowanej firmy, która ma wieloletnie doświadczenie w reklamach AdWords. Porównanie pewnych parametrów i przedstawienie wyników pracownikom Google najczęściej kończy się szybszym uznaniem reklamacji i zwrotem pieniędzy.

Otóż jeżeli nasza firma spostrzeże tego typu praktyki jesteśmy w stanie naszym klientom tak ustawić reklamę, aby konkurencja była szczęśliwa, że dopięła swego i wyklikała Twój budżet, lecz reklama będzie się pojawiać dla Twoich, przyszłych potencjalnych klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie w ustawianiu reklam AdWords pozwala na ustawienie kampanii reklamowej w taki sposób, aby Twój biznes nie ucierpiał z powodu niedozwolonych praktyk konkurencji.

Zespół Digital Xperts przyspawa Twoją firmę do sukcesu. Zaufaj nam, a będziemy designerami Twojego sukcesu.
Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz Mnie do Newslettera

Zapisz się do newslettera aby otrzymywać najnowsze informacje i aktualności z naszej witryny. Dzięki subskrypcji możesz również otrzymać kupony rabatowe do sklepu lub wygrać ciekawą nagrodę w naszym konkursie.

Pomyślnie zostałeś zapisany!